Renatas Jegorovas – Lietuvos čempionas! (3)

Publikuota: 2020-09-15 Kategorija: Sportas
Renatas Jegorovas – Lietuvos čempionas!
Asmeninio archyvo nuotr. / Renato Jegorovo rankose – Lietuvos čempiono taurė.

Išsipildė lenktynininko Renato Jegorovo svajonė tapti Lietuvos čempionu. Rugsėjo 13-ąją jis virš galvos iškėlė Lietuvos motokroso čempionato nugalėtojo keturračių klasėje taurę.

Šiemet Lietuvos motokroso čempionate buvo penki etapai. Dalį sezono, kaip ir daugeliui sporto šakų, sutrukdė covid-19 epidemija ir karantinas. Tačiau sėkmingi startai penkiuose čempionato etapuose R. Jegorovui lėmė nugalėtojo titulą. 

Šioje klasėje konkurencija didžiulė, tad viską lėmė paskutinysis etapas Alių trasoje Utenos r. Baimių būta daug: ne dėl meistriškumo, o dėl technikos galimybių. Juk paskutiniaisiais metais būtent technikos gedimai ir buvo didžiausias stabdis siekiant užsibrėžtų tikslų. Šiam etapui buvo paruoštas netgi atsarginis motociklas. Tačiau sėkmė lydėjo mūsiškį sportininką, ir papildomų priemonių neprireikė.

Trasoje buvo juntamas didžiulis rokiškėnų fanų palaikymas, kurie gausiomis gretomis atlydėjo sportininką į varžybas ir audringai palaikė. Ir Alių trasa R. Jegorovas užtikrintai skriejo pirmasis į finišą. 

Už įkvėpimą pergalėms sportininkas dėkoja pirmiausia savo šeimai: Justinai ir dukrelėms Brigitai ir Rugilei. Taip pat technikos stebukladariui Žilvinui Šarauskui. Ir, žinoma, visiems aistruoliams, kurie lydi į varžybas ir palaiko. „Aš jus matau ir girdžiu. Be jūsų nebūtų įdomu važiuoti“, – fanams dėkojo sportininkas. 

R. Jegorovas jau yra iškovojęs Europos crosscountry čempiono titulą, yra laimėjęs kelias Lietuvos taures, Lietuvos crosscountry čempionato apdovanojimus. Jis  tris kartus atstovavo Lietuvos rinktinę Nacijų varžybose keturračių klasėje.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą