Rokiškio futbolo klubas pradeda kovas B divizione (0)

Publikuota: 2020-09-17 Kategorija: Sportas
 Rokiškio futbolo klubas pradeda kovas B divizione
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Paskutinysis susitikimas reguliariajame sezone Rokiškio futbolo klubo žaidėjams (dryžuota apranga) buvo nesėkmingas.

Įpusėjo Panevėžio apskrities futbolo federacijos 8x8 futbolo pirmenybės. Po nesėkme 0:3 pasibaigusių rungtynių namie su Panevėžio „Atomo“ komanda mūsiškai futbolininkai reguliariajame pirmenybių sezone užėmė septintąją vietą. Kelialapius į A divizioną iškovojo tik pirmosios šešios komandos. Tad rokiškėnai kovas tęs B divizione. Pirmosios rungtynės su „SK Stop“ vyks jau rugsėjo 18-ąją išvykoje, Panevėžyje.


Norint patekti į A divizioną, paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse rokiškėnams būtinai reikėjo pergalės. Ir ne prieš bet ką, o prieš pačius lyderius – „Atomo“ futbolininkus. Rokiškėnai žaidė ne tik prieš varžovus, bet ir prieš gerai pažįstamus bičiulius: kai kurie „Atomo“ žaidėjai anksčiau talkino mūsų klubui. Tačiau šįkart panevėžiečiai nuolaidų bičiuliams nedarė ir namo parsivežė užtikrintą pergalę 3:0. Šias rungtynes tiesiogiai transliavo „Rokiškio Sirena“.
Taigi, B divizione rokiškėnai varžysis su Panevėžio futbolo akademijos U-16 ir U-19 komandomis, „SK Stop“, „FK Uliūnai“ ir „FK Fokusas“. Tik su FK „Uliūnai“ mūsų žaidėjai dar nebuvo susitikę: dėl to, kad varžovai neatvyko, mūsiškiams buvo skirta techninė pergalė. Taigi, dabar dar bus progos išbandyti jėgas.
O Rokiškyje artimiausios šių pirmenybių rungtynės vyks spalio 2-ąją. Numatytas susitikimas su Panevėžio futbolo akademijos devyniolikmečių ekipa.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą