Covid-19 situacija rajone nedžiugina (6)

Publikuota: 2021-02-11 Kategorija: Sveikata
Covid-19 situacija rajone nedžiugina
Rokiškio Sirena nuotr. / Greitoji medicinos pagalba

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Daivutė Bulovienė sakė, jog praėjusią parą mūsų rajone nustatyta 14 naujų covid-19 atvejų. Jos teigimu, situacija rajone nedžiugina, kasdien nustatoma nemažas skaičius naujų užsikrėtimo atvejų.

Viso nuo epidemijos pradžios užsikrėtė 1677 rajono gyventojai.

Sergančiųjų šia liga skaičius ketvirtadienio rytą - 202, pasveiko 1393 rajono gyventojai. 

Viso nuo epidemijos pradžios mūsų rajone mirė 46 asmenys. Nuo kitų ligų mirusių (bet sirgusių ir covid-19) – 32. 

Židiniai ketvirtadienį išlieka tie patys: Rokiškio mašinų gamykla, AB „Vilkma“, VšĮ Rokiškio rajono ligoninė, „Rėkyvos“ durpynas, Skemų socialinės globos namai, Rokiškio socialinės paramos centras ir Juodupės seniūnija. 

Taip pat D. Bulovienės klausėme apie keturis, nei prie gydomų, nei prie pasveikusių, tačiau į bendrą užsikrėtusiųjų skaičių įtrauktus asmenis. Ji teigė, jog šie asmenys, atlikus greituosius testus (dviems iš jų, po vakcinacijos), automatiškai buvo įtraukti į užsikrėtusiųjų sąrašą, tačiau juos galima pavadinti „kabančiais ore“, nes jie nėra sirgę covid-19. 

Dar D. Bulovienės teiravomės, apie šių dienų aktualijose sklandančias naujienas, dėl realybės neatitinkančių sergančiųjų covid-19 skaičių savivaldybėse. Ji patikino, jog Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Rokiškio skyriaus specialistai šią problemą žino jau seniai ir problema yra išspręsta. Dar sausio mėnesį Rokiškio gydymo įstaigoms buvo liepta susitikrinti ar visi nuo covid-19 pasveikę asmenys, yra šeimos gydytojų užregistruoti, kaip pasveikę, todėl dabartiniai skaičiai rodo tikrąją situaciją mūsų savivaldybėje - sergančiųjų šiai dienai daugiau nei 200.  

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video