Gerosios patirtys konferencijose: kuo svarbi jose pateikta informacija (0)

Publikuota: 2021-09-14 Kategorija: Aktualijos
Gerosios patirtys konferencijose: kuo svarbi jose pateikta informacija
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Konferencijos akimirka. Pristatoma informacinė platforma socsketis.

Liepos mėnuo buvo įtemptas mokymų laikas projekto projekto Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dalyviams. Tai duoda ir didelės naudos rajono bei šalies gyventojams. Ne tik tiems, kurie dalyvavo renginiuose gyvai. Projekto partnerio „Rokiškio Sirena“ vaizdo įrašų archyve esanti informacija – patogiai pasiekiama kiekvienam norinčiajam.

Ar aktualios šios konferencijos Rokiškio rajono gyventojams, rodo statistika: vaizdo transliacijų peržiūrų skaičius vis dar auga. Ši informacija yra skirta kiekvienam, o ypač svarbi socialinių paslaugų gavėjams. Ir konferenciją salėje gyvai stebėjo didžiulis būrys rokiškėnų. Svarbu ir tai, kad jie, kaip ir transliacijos žiūrovai, bet kada gali prisiminti ir pasinaudoti konferencijose pateikiama medžiaga, ieškodami žinių apie jiems svarbius socialinės paramos klausimus.

Pranešimų temos buvo labai svarbios. Socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė pristatė gausias ir plačias centro tekiamas paslaugas. Ji apžvelgė ir projekto sėkmę – jis sutelkė daugelį rajono įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, teikiančių socialines paslaugas. Projekto svarba – jis ne tik teikia informaciją Rokiškio rajono bei visos šalies gyventojams apie mūsų rajone teikiamas socialines paslaugas, bet ir skatina valstybinių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų dėmesį vieni kitiems, teikiamų paslaugų pristatymus, tarpusavio veiklos koordinavimą.

Toks dėmesys leidžia pasiekti, kad ir projekto dėka sukurtame interaktyviame informaciniame stende bei platformoje www.socsketis.lt yra pateikiama pati naujausia, aktualiausia informacija apie gausų paslaugų spektrą. Kaip paprasta ir lengva kiekvienam naudotis šioje svetainėje pateikiamais duomenimis, demonstravo šio centro specialistės Daiva Kilienė ir Jolanta Kazlauskienė. J. Kazlauskienė kalbėjo apie projekto svarbą bei reikšmę. O D. Kilienė paprastais pavyzdžiais parodė, kaip lengva šiame stende bei platformoje surasti reikiamą informaciją.

Apie neįgaliesiems teikiamas užimtumo paslaugas pasakojo Socialinės paramos centro Dienos užimtumo centro specialistai. Aktyvi veikla apima gausybę sričių: nuo užimtumo skatinimo, judėjimo, socialinių ir bendravimo įgūdžių propagavimo, iki sveikos gyvensenos, grožio ir kitų pamokėlių.

Apie techninių priemonių, palengvinančių neįgaliųjų žmonių gyvenimą, išdavimo tvarką ir galimybes pasakojo Socialinės paramos centro specialistė Dalia Stanienė.

Apie bendradarbiavimą, socialinės srities specialistų rengimą kalbėjo Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos direktorė Diana Giedrikienė. Ji pristatė ne tik mokyklos siūlomas profesijas, bet ir tai, kaip į jos veiklą integruojami neįgalieji, kaip jie mokomi vertingų įgūdžių, įgyja žinių, bendravimo patirties, kuri leis pasiekti sėkmės ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir galimybes integruotis į darbo rinką.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video