Kavoliškio kaimo bendruomenė kviečia sodinti jaunų šeimų parką (3)

Publikuota: 2021-03-26 Kategorija: Aktualijos
Kavoliškio kaimo bendruomenė kviečia sodinti jaunų šeimų parką
Kavoliškio kaimo bendruomenės nuotr. / Rokiškio rajono Architektūros ir paveldosaugos Skyriaus vedėjo pavaduotoja Ingrida Trumpaitė ir Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė apžiūrėjo viešas erdves Kavoliškio bendruomenės parke ir prie buvusios vandenvietės teritorijos

Šią savaitę Rokiškio rajono Architektūros ir paveldosaugos Skyriaus vedėjo pavaduotoja Ingrida Trumpaitė ir Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė apžiūrėjo viešas erdves Kavoliškio bendruomenės parke ir prie buvusios vandenvietės teritorijos.
 
Norime įgyvendinti gražią idėją – apleistą, menkaverčiais krūmynais prižėlusią ir menkai prižiūrimą teritoriją, paversti traukos objektu. PASODINTI JAUNŲ ŠEIMŲ PARKĄ. Šiai dienai teritorija sutvarkyta, išlyginta ir užsėta žole.
 
Ar pritarsite šiai idėjai?
 
Brangiems žmonėms pagerbti ar kokiai nors progai įamžinti dažnai ieškome brangios, neregėtos dovanos, kuri netrukus vis tiek tampa beverte. Progų nestinga: jubiliejai, metinės, vestuvės, krikštynos, išleistuvės, įkurtuvės.
 
ARGI NEGALIMA ŠIOMS PROGOMS PADOVANOTI... MEDĮ?
 
Taip padovanosite ir savo kuo geriausius linkėjimus! Sutvirtinsite juos darbu: su lopeta iškasite duobę, kibirais atnešite šulinio arba – dar geriau – šaltinio vandens šaknims suvilgyti.
 
Dar gali prireikti ir žemių. Ir visa tai bus skirta tam, kuriam dovanojate dovaną, kuri su kiekvienais metais vis didės, vis labiau džiugins.
 
Tokia dovana – prigijęs ir augantis medelis – primins jus ir po jūsų. Jūsų linkėjimus metų metus šlamės vėjo šiurenami lapai, čiulbės ant šakų nutūpę paukšteliai.
 
 
Kavoliškio kaimo bendruomenės informacija.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video