Kavos aparatai Rokiškyje: idėja pasiteisino (3)

Publikuota: 2021-06-30 Kategorija: Aktualijos
Kavos aparatai Rokiškyje: idėja pasiteisino
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Muziejuje – improvizuota kavinukė.

Prieš gerą mėnesį Rokiškio seniūnija pristatė naujovę: buvo įrengti kavos aparatai turistų ir rokiškėnų lankomose vietose: Velykalnio poilsiavietėje, prie Rokiškio ežero, prie Rokiškio krašto muziejaus. Ar naujovė pasiteisino?

Rokiškėnai ir miesto svečiai jau seniai skųsdavosi, kad patraukliausiose miesto vietose nėra galimybės net puodelį kavos įsigyti. Prieš gerą mėnesį lankomiausiose miesto vietose buvo pastatyti keli kavos aparatai. Ar pasiteisino tokia naujovė?

Velykalnio bendruomenės vadovas Stasys Mekšėnas mano, kad tai geras sprendimas. Pasak jo, tą liudija ir ne tik elementarūs stebėjimai – į paplūdimį žmonės mielai nešasi kavos, arbatos puodelius. „Kalbėjausi ir su aparatus aptarnaujančios firmos atstovu. Jis teigė, kad aparatu naudojasi nemažai žmonių“, – sakė S. Mekšėnas.

Net du aparatai yra prie Rokiškio krašto muziejaus. Vienas – prie pat vartelių. Ten galima tiesiog pasiimti kavos puodelį. O štai pačiame muziejuje įrengta tarsi miela lauko kavinukė: aparatui skirta nedidelė patalpa, prie jos pastatyti du dailūs, prie muziejaus aplinkos derantys staliukai su kėdėmis. Muziejaus ūkio skyriaus vadovas Valentinas Skeirys neslėpė: prašyti dviejų kavos aparatų muziejui buvo protingas sprendimas. „Įmonės, kuri statė tuos aparatus, atstovas bijojo, kad gali įsijungti kanibalizacijos efektas. Bet nepanašu, kad taip būtų nutikę. Esame labai dėkingi Rokiškio miesto seniūnijai už gerą idėją“, – sakė V. Skeirys.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video