Obelių „Žalioji“ – finišo tiesiojoje (13)

Publikuota: 2021-03-19 Kategorija: Aktualijos
Obelių „Žalioji“ – finišo tiesiojoje
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / Obelių „Žalioji“

Kadaise įspūdingas medinis statinys, kiek primenantis kurortinę vilą, ilgą laiką buvo vienas iš charakteringiausių miestelio architektūrinių objektų. Vietiniai gyventojai prisimena, kad Obeliuose stovinti mokykla buvo vadinama „Žaliąja“, nors jai buvo suteiktas Kipro Petrausko vardas.
 
2018 m. buvo pradėti naujo pastato – bendruomeninių namų statybos darbai, tačiau net ir naujai iškilęs pastatas vadinamas „Žaliosios“ vardu. Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas informavo, kad nors prieš kelerius metus prasidėjusios statybos buvo „užstrigusios“, o ir paskui savivaldybės administracija vaidino savotišką arbitro vaidmenį, darbai jau eina į pabaigą ir rezultatas matomas plika akimi.
 
„Beveik visiškai atlikta vidaus apdaila, įvestos šildymo, rekuperacinės sistemos. Liko sutvarkyti tik aplinką ir visas prieigas aplink. Jau yra gabenami baldai. Svarbu, kad buvo atsižvelgta ir į neįgaliųjų poreikius - pastatas pritaikytas gyventojams su negalia“, - teigė V. Rancevas.
 
Pasak direktoriaus pavaduotojo, iškilo itin modernūs, šiuolaikiški bendruomenių namai: vidaus erdvėse įrengtos pertvaros, todėl patalpos lengvai transformuojamos pagal poreikius.
 
„Nors statybų procesas nebuvo lengvas, džiugu matyti galutinį variantą – netrukus duris atversiančią „Žaliąją“, kurioje įsikurs bendruomenė. Tikiuosi, kad šis pastatas, turintis unikalią istoriją ir buvęs obeliečių pasididžiavimu, toks bus ir dabar – susibūrimų vieta, sustiprinsianti Obelių bendruomenę“, - statybų pabaigtuvėmis džiaugėsi V. Rancevas.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video