Policija spręs dėl karantino laikymosi „Didžiajame šeimos gynimo marše“ (0)

Publikuota: 2021-05-17 Kategorija: Aktualijos
Policija spręs dėl karantino laikymosi „Didžiajame šeimos gynimo marše“
Rokiškio Sirena nuotr. / Policija

 Policija vertins šeštadienį vykusio „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ organizatorių veiksmus užtikrinant karantino sąlygų laikymąsi, vėliau pareigūnai turėtų apsispręsti dėl administracinės teisenos pradėjimo, rašo portalas 15min.lt.

„Dabar administracinių teisenų renginio dalyvių ar organizatorių atžvilgiu nėra pradėta, bet gali būti pradėta vėliau“, – portalui sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

„Dėl karantino pažeidimų. Kaukių dėvėjimo, atstumų laikymosi“, – teigė jis, paklaustas, dėl ko gali būti pradėti tyrimai.

Daugelis šeimos gynimo marše dalyvavusių žmonių nedėvėjo kaukių, dalis jų nesilaikė atstumų.

Policijos atstovas teigė, kad jog policija per mitingą fiksavo keletą incidentų, tačiau jie nebuvo reikšmingi.

R. Matonis šeštadienio vakarą BNS sakė, kad Vilniaus vingio parke vykusiame renginyje, preliminariai, buvo susirinkę apie 10 tūkst. žmonių. 

Akcijos dalyviai siekė išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą.

Maršo iniciatoriumi ir vadovu nurodomas buvęs „tvarkietis“ Raimondas Grinevičius, tarp organizatorių yra ir humoristas Artūras Orlauskas, Nacionalinio susivienijimo narys Algimantas Rusteika, tinklalapio infa.lt vadovas Arvydas Daunys.

Reaguojant į šį renginį, sostinėje panašiu metu vyko ir kelios akcijos, nukreiptos prieš šeimų maršą.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video