Rajono savivaldybė džiovina... liftus (0)

Publikuota: 2021-06-11 Kategorija: Aktualijos
Rajono savivaldybė džiovina... liftus
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Liūtis parodė: savivaldybei metas lopyti stogą.

Ketvirtadienio popietę Rokiškį nusiaubusi liūtis pridarė nuostolių ir rajono savivaldybei. Lietus patvindė liftų šachtas. Ar lietus nesugadino naujųjų liftų?

Kaip ir visos žiniasklaidos priemonės, „Rokiškio Sirena“ gavo ugniagesių paros įvykių suvestinę. Joje rašoma: „2021-06-10 18:00 val gautas pranešimas, kad Respublikos g., Rokiškio m., po lietaus užlietas savivaldybės pastatas, reikalinga pagalba išpumpuoti vandenį iš lifto šachtos, trumpina elektrą“.

Paklaustas, ar daug nuostolių padarė liūtis, savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas neslepia: jo telefonas kaista nuo žiniasklaidos skambučių. „Nėra viskas taip baisu, kaip gali pasirodyti“, – sakė administracijos direktorius.

Iš tiesų pro kiaurą savivaldybės stogą lietus prilijo į liftų šachtas. Todėl liftai penktadienį buvo išjungti, kad išdžiūtų ir šachtos, ir aplieta elektros instaliacija. Pasak A. Burnicko, savivaldybės Ūkio skyriaus specialistai jau iki penktadienio pietų sutvarkė lietaus padarytą žalą, tačiau liftų dėl valandos su trupučiu darbo (savivaldybė penktadieniais dirba tik iki maždaug 12.45 val.) jų vėl jungti jau neapsimokėjo. O patiems liftams lietus žalos nepadarė.

Nuo liūties dar nukentėjo ir patalpa šalia liftų, vadinamas rūkomasis. Savivaldybės kabinetai užlieti nebuvo. 

„Liūtis atskleidė problemas, kurių mes ir tikėjomės. Joms tvarkyti numatyta lėšų, tikimės, kad iki kitos didesnės liūties spėsime jas sutvarkyti“, – sakė A. Burnickas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video