Rajono savivaldybėje jau veikia naujas liftas (video) (7)

Publikuota: 2021-04-26 Kategorija: Aktualijos
Rajono savivaldybėje jau veikia naujas liftas (video)
Lina Dūdaitė-Kralikienė /

Nauja ir sena, sovietmetis ir modernumas – tokius dalykus dabar gali palyginti rajono savivaldybės lankytojai. Mat šią savaitę pradėjo veikti pirmasis naujas liftas. Jis ne tik modernus, bet ir pritaikytas neįgaliesiems. Kilti ir leistis juo – paprasta ir patogu. Pradėjus veikti naujajam, išjungtas ir ardomas likęs senasis liftas. Jis irgi bus pakeistas nauju.

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas kalba atvirai: senieji liftai, skaičiuojantys jau gerą ketvirtą dešimtį metų, prašyte prašėsi būti pakeisti. Jais ir važinėti buvo nesaugu: nuolatos strigdavo, kaip jis sako „N“ kartų per savaitę, taigi nuolatos reikėjo juos remontuoti. Tokie remontai jokios apčiuopiamos naudos nedavė, lėšos buvo eikvojamos tik tam, kad tie liftai apskritai važiuotų. Todėl ir buvo nuspręsta, kad paeiliui bus pakeisti abu savivaldybės liftai. Pasak pašnekovo, investicijos į naujus liftus buvo būtinos vien dėl saugumo.
O ir prieš lankytojus, svečius buvo nepatogu: estetinis vaizdas buvo, švelniai tariant, ne koks. Be to, ir neįgaliųjų vežimėliai į senuosius liftus netilpo. Taigi neįgaliam žmogui pasiekti reikiamus valdžios atstovų ir savivaldybės specialistų kabinetus buvo nemenka problema.
Naujas liftas – ne pirma naujovė rajono savivaldybėje. Neseniai moderniomis slankiojamomis buvo pakeistos abejos laukujos durys. Savivaldybės administracijos direktorius neslepia: visam savivaldybės pastatui reiktų renovacijos. Tik ji kainuotų daugiau nei milijoną eurų. „Kol turime nerenovuotų mokyklų, darželių, prabangos renovuoti savivaldybę negalime sau leisti“, – sakė Andrius Burnickas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video