Rokiškio rajono meras įteikė geriausio boso apdovanojimą rokiškėnams gerai pažįstamam Martynui Samsonui (0)

Publikuota: 2021-10-25 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio rajono meras įteikė geriausio boso apdovanojimą rokiškėnams gerai pažįstamam Martynui Samsonui
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamame verslo forume „Lietuvos krepšinio vizija ir perspektyvos“

Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamame verslo forume „Lietuvos krepšinio vizija ir perspektyvos“, kurio metu buvo išrinkti ir apdovanoti geriausi Panevėžio ir Utenos regionų bosai.
 
„Džiaugiuosi besitęsiančiu glaudžiu bendradarbiavimu su PPAR. Šį kartą teko garbė įteikti geriausio boso apdovanojimą vienam iš „Samsonas Rally Rokiškis" organizatoriui, lenktynininkui ir UAB „Samsonas Motorsport" įmonės vadovui Martynui Samsonui. Apdovanota buvo ir UAB „Rokiškio pieno gamyba" vadovė Ligita Trumpaitė Lumpickienė. Todėl vienaip ar kitaip Rokiškio vardas nelieka nepaminėtas", - kalbėjo rajono vadovas.
 
 
Meras tikisi, kad ateityje pavyks šią, verslo įmones jungiančią asociaciją plačiau pristatyti ir Rokiškio įmonėms, kurios, galbūt norėtų dalyvauti jos veikloje ir ateityje tokie apdovanojimai iškeliautų ir į Rokiškį, kuriame taip pat turime ne vieną šaunų vadovą.
 
„Šiame verslo forume dalyvavo ir šalies krepšinio vizijas ir perspektyvas pristatė naujai Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vidas Gedvilas, LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas bei LKF komunikacijos ir marketingo vadovas Mindaugas Gobikas. Buvo kalbėta apie ateities planus, ugdymo galimybes vaikams ir vaikams su negalia", - informavo R. Godeliauskas.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video