Gegužės 6-oji - Tarptautinė diena BE DIETŲ (0)

Publikuota: 2020-05-06 Kategorija: Gyvenimas
Gegužės 6-oji - Tarptautinė diena BE DIETŲ
Rokiškio Sirena nuotr. / Tortas

Dietos dietos dietos... Kartais net ausis skauda nuo dažno šio žodžio vartojimo. O gal visgi pamirškime jas (na, bent jau trumpam laikui). Ar žinojote, kad gegužės 6-ąją minima Tarptautinė diena be dietų? 

Šią dieną visame pasaulyje skatinama atkreipti visuomenės, ypač jaunimo, dėmesį į psichologines problemas dėl svorio. Jaunimas neretai klaidingai tiki, kad tik liesas žmogus gali būti laimingas. Dėl šios priežasties dažniausiai paauglės serga nervine anoreksija, t.y., badauja, nes bijo sustorėti. Net 5-20 proc. sergančiųjų anoreksija miršta nuo išsekimo.

Kiekvienas turi mylėti save tokį, koks yra. Be abejo, reikia rūpintis savo kūnu – valgyti sveiką, vitaminingą maistą, sportuoti. Tačiau nuolatinės dietos – tikrai ne išeitis. Taigi kviečiame nusiteikti pozityviai ir atminkite, kad Jūs visi esate gražūs, net jei ramybės retkarčiais neduoda tie keli papildomi kilogramai. 

O čia keletas anekdotų, nes kaip žinia, besijuokiant ir svoris drebėdamas iš juoko tirpsta:

 • Įžengia į gydytojo kabinetą gerokai antsvorio turinti moteris, kad jai išrašytų  lieknėjimo tablečių. – Štai jums, gerbiamoji, tablečių ir gerkite tris kartus per dieną! – Ir ką, aš tikrai sulieknėsiu? – Žinoma. – O sakykite, gydytojau, man reikės gerti jas prieš ar po valgio? – Vietoj jų, mieloji!!!
 • – Onute! – rėkia kaimynė. – Kuo tu šeri savo kiaules? – O koks tau skirtumas?! – teiraujasi Onutė. – Aš irgi noriu taip sulieknėti!..

 • Kalorijos – tai tokie mažyčiai niekadėjai, kurie tyliai atsėlina pas tave naktį ir susiaurina visus tavo drabužius.
 • Isterijos ištikta moteris skambina savo dietologui: – Gydytojau, padėkite man. Man atrodo, aš turiu antsvorio!!! – Kodėl taip nusprendėte? – Įsivaizduojate, šiandien nusipirkau kalbančias svarstykles ir pasisvėriau. – Na ir ką jos jums pasakė? – „Prašau lipti po vieną!“
 • Sulieknėti iki pavasario man... nepavyko. Ką gi, teks kaip reikiant papenėti vyrą – sužaisiu ant kontrasto.
 • Laikausi šešių dietų, nes nuo vienos nepavalgau.
 • Mielos moterys, yra du paprasti būdai sužinoti, ar jums reikia numesti svorio. 1. Jei jūsų vyras gali ant rankų nunešti jus iki lovos, vadinasi, viskas gerai – jūsų forma tieiog puiki. 2. Jei jūsų vyras negali to padaryti, tuomet meskite lauk tą skystablauzdį ir susiraskite pagaliau normalų vyrą!!!
 • Ant 15 kg numetusios merginos strėnų ištatuiruotas drugelis vėl virto vikšru...
 • – Kaip tu taip suplonėjai? Laikaisi naujos dietos? – Taip, bulvės, morkos ir burokėliai. –  O ką darei? Virei ar kepei šias daržoves? – Kasiau ir roviau!
 • Niekada nevalgyk daugiau, negu gali pakelti.
 • Aš ne storulis. Aš tik 25 centimetrais per žemas.

 

Skanaus visiems!

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video