Oro drėkintuvas ir drėgmės surinkėjas: kaip naudoti teisingai ? (0)

Publikuota: 2021-09-22 Kategorija: Gyvenimas
Oro drėkintuvas ir drėgmės surinkėjas: kaip naudoti teisingai ?
Asociatyvi nuotr.

Jaučiate, kad namuose oras pasidarė sausas, o gal būt per daug drėgnas? Spręsti šias iškilusias problemas, reikalingi du atskiri įrenginiai: oro drėkintuvas ir drėgmės surinkėjas. Oro kokybė yra svarbi ne tik mūsų pačių sveikatai, bet ir namams. Taigi, kada reikia oro drėkintuvo, kada surinkėjo?

Pastebėję, kad namuose oras pasausėjo, naudokite oro drėkintuvą. Jis padės namuose palaikyti šviežią ir gaivų orą. Nuo sauso oro sausėja oda, todėl tenka naudoti įvairias priemones, norint to išvengti. Taip išleidžiate daugiau pinigų ir kenčiate nuo įvairių alergijų, kurios vargina ir kelią nemalonius pojūčius. Nuo sauso oro kenčia ir jūsų akys. Jos išsausėja ir greičiau pavargsta. Taip sumažinate savo produktyvumą, ypač jei dažnai naudojatės mobiliaisiais įrenginiais.

Geriausia, jei patalpų drėgmės lygis yra 30–40%, taigi, jei jūsų namuose oras yra per sausas ir  kenčiate nuo kvėpavimo takų, odos išsausėjimo ar dažno peršalimo simptomų, drėkintuvas jums bus labai naudingas. Sausas oras gali sukelti problemų tiek kūdikiams, tiek suaugusiesiems, turintiems astmos ar sinusų problemų, Jie gali padėti sušvelninti problemas su sinusais. Jei naktimis dažnai knarkiate, oro valytuvas padės kovoti su šia problema. Taip pagerinsite miego kokybę sau ir namiškiams.

Na, o jei namuose atsirado per daug drėgmės, jums padės drėgmės surinkėjas. Drėgmė namuose – nepageidaujama.. Esant per didelei drėgmei, atsiranda didesnė tikimybė, kad namuose užsiveis pelėsis ar grybelis. Drėgmė gali būti ir įvairių alergijų ir kvėpavimo ligų priežastis. Ji kenkia ir baldams, įsigerdama ir kaupdamasi juose. Jos gali atsirasti ir jūsų patalynėje, ant sienų ar lubų. Tokiu atveju, reiktų rimtai pagalvoti apie drėgmės surinkėjo įsigijimą.

Oro sausintuvai dažniausiai pasirenkami miegamajame, vonios kambaryje, virtuvėje, baseino zonose, sandėliuose. Tokiose patalpose drėgmė kaupiasi dažniau. Renkantis drėgmės surinkėją, svarbu įvertinti patalpų dydį, kuriose norėsite jį statyti. Profesionalai jums padės išsirinkti jums tinkamą modelį, įvertinant kiekvieną detalę ir prisitaikant prie jūsų poreikių.

Rūpinkitės savo sveikata ir namų oro kokybe. Taip palaikysite geresnę savijautą ir pagerinsite oro kokybę namuose. Sausas ar per daug drėgnas oras kenkia, todėl oro drėkintuvas ir drėgmės surinkėjas, leis užtikrinti, kad kvėpuojate švariu ir gaiviu oru. Įsigykite iš čia: https://orodrekintuvas.lt/.

 

Užs. nr. 1457.

Dalintis naujiena

Sponsored Video