Rokiškio civilinės metrikacijos skyrius karantino laikotarpiu dirba įprastu ritmu (5)

Publikuota: 2020-05-21 Kategorija: Gyvenimas
Rokiškio civilinės metrikacijos skyrius karantino laikotarpiu dirba įprastu ritmu
„Rokiškio Sirena" nuotr. / Nuotakos puokštė

Siekiant užkirsti kelią viruso plitimui, karantino metu rekomenduota santuokų įregistravimą atšaukti. Dalis ketinusių susituokti šiuo laikotarpiu taip ir padarė. Kiti savo sprendimo nekeitė ir santuokos ceremoniją organizavo kaip ir buvo suplanavę.

Kokia situacija yra mūsų rajone „Rokiškio Sirena“ klausė Rokiškio civilinės metrikacijos ir archyvų skyriaus vedėjos Violetos Damoševičienės.

Nuo karantino paskelbimo pradžios mūsų rajone savo santuokos įregistravimą vėlesniam laikui atkėlė 10 porų. Rokiškio metrikacijos skyriuje šių metų balandį sutuoktos 7 poros, gegužės 23 dieną planuoja tuoktis 4 poros, o birželio 6 dieną planuojama sutuokti 7 poras.

Ceremonijos vyksta laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų. Tarp ceremonijų darome ilgesnes pertraukas, kad spėtume tinkamai paruošti patalpas. Ceremonijos dalyviai turi dėvėti kaukes. Eesant poreikiui kaukių turime ir mes, tačiau dalyvaujantys jau žino tvarką ir dažniausiai turi savo.

Sušvelninus karantino reikalavimus ceremonijoje jau gali dalyvauti daugiau nei penki asmenys. Galime organizuoti ir išvažiuojamąsias ceremonijas, tačiau visus šiuos klausimus reiktų derinti  individualiai su civilinės metrikacijos skyriumi.

Vertinant bendrus skaičius, tai šiais metais santuokų sudaryta netgi daugiau nei pernai. 2019 metais iki gegužės 1 dienos buvo įregistruota 17 santuokų, o šiais metais iki gegužės 1 dienos santuokos įžadus įregistravo 24 poros“ - „Rokiškio Sirenai“ sakė pašnekovė.

 

 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video