Rokiškio r. gyventojos namuose – netikėti gyventojai: prireikė net ugniagesių (2)

Publikuota: 2020-07-27 Kategorija: Gyvenimas
Rokiškio r. gyventojos namuose – netikėti gyventojai: prireikė net ugniagesių
lrytas.lt nuotr. / Rokiškio r. gyventojos namuose – netikėti gyventojai: prireikė net ugniagesių

Į užsienį emigravusi juodupietė nepasirūpino, kad tuščią likusį jos butą kas nors prižiūrėtų. Per tą laiką čia gūžtas spėjo susukti paukščiai, o prakiurus vamzdžiui dalis gyventojų kurį laiką liko be vandens.

Kelias dienas Juodupėje (Rokiškio r.) Tekstilininkų gatvės penkiaaukščio namo dviejų butų gyventojai negalėjo nusiprausti.

Dėl ketvirtame aukšte tuščiame bute prakiurusio vamzdžio jiems buvo užsuktas karštas ir šaltas vanduo.

Juodupės komunalinio ūkio direktoriaus pavaduotojas Antanas Stūronas sakė, kad į butą ketvirtame aukšte patekti nebuvo taip paprasta.

„Šarvuotų durų juk neišlauši, teko kviestis gaisrininkus“, – sakė direktoriaus pavaduotojas. Pasikėlę automobilinėmis kopėčiomis ugniagesiai per langą pateko į butą. Viena tualeto patalpos siena buvo drėgna – būtent šioje vietoje trūko po tinku paslėptas kanalizacijos vamzdis.

Komunalininkų teigimu, vaizdas negyvenamame bute juos pribloškė. Per ilgą laiką čia apsigyveno būrys paukščių. Į butą sparnuočiai pateko pro plyšį orlaidėje. Lizdus susisukę balandžiai perėjo ir teršė grindis. Išvydę žmones paukščiai ėmė blaškytis.

„Darbuotojai atidarė langus ir išleido paukščius“, – sakė A.Stūronas. Komunalininkai neskaičiavo, kiek ten buvo paukščių, tačiau, direktoriaus pavaduotojo žiniomis, priešais esančio namo gyventojai suskaičiavo, kad iš buto išskrido net 47 balandžiai.

Buto savininkė dar prieš 13 metų išvyko į Angliją. Apie dešimt metų emigrantė mokėjo mokesčius už paslaugas, tačiau paskui liovėsi tai daryti. Dabar skola siekia apie 3,5 tūkst. eurų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video