Juodupėnų namuose surado arti tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių (39)

Publikuota: 2020-10-21 Kategorija: Kriminalai
Juodupėnų namuose surado arti tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių
Lietuvos policijos nuotr. / Juodupėnų namuose surado arti tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių

Spalio 19-osios vakarą Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio policijos komisariato pareigūnai vykdydami kratą Juodupės miestelyje surado ir iš nelegalios apyvartos išėmė arti tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių bei nemažą kiekį alkoholinių gėrimų.


Rokiškio pareigūnų dėka į šešėlinę rinką nepateko 995 pakeliai cigarečių ir 154 litrai alkoholinių gėrimų, nepaženklintų LR nustatyta tvarka. Dėl neteisėto disponavimo didelės vertės akcizais apmokestinamomis prekėmis du asmenys bus patraukti administracinėn atsakomybėn. Vienas iš pažeidėjų jau kartą buvo baustas už šią neteisėtą veiką.


Pareigūnai, siekdami užkirsti kelią akcizais apmokestinamų prekių laikymui, gabenimui, naudojimui ar realizavimui, pažeidžiant nustatytą tvarką, ir toliau vykdys policines bei prevencines priemones, tikrins visą iš gyventojų gaunamą informaciją.

Primename, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, pranešti galite bendruoju pagalbos telefonu 112 arba registruoti elektroninių paslaugų sistemoje epolicija.lt

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video