Vizitas į Ukrainą – naujiems tarptautiniams ryšiams užmegzti (19)

Publikuota: 2021-07-27 Kategorija: Politika
Vizitas į Ukrainą – naujiems tarptautiniams ryšiams užmegzti
Rokiškio Sirena koliažas / Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas

Liepos 31 d. – rugpjūčio 4 d. Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas išvyksta į Ukrainos Respubliką, Dubno miestą dalyvauti tarptautiniame susitikime su potencialiais Rokiškio rajono savivaldybės tarptautiniais partneriais.
 
„Dubno miesto atstovų iniciatyva ir kvietimu vykstame vizito užmegzti naujus tarptautinius ryšius, susipažinti su nauju miestu ir aptarti galimą tolimesnį bendradarbiavimą. Iki šiol neturėjome nei vieno miesto partnerio Ukrainoje. Nutrūkus bendradarbiavimui su Baltarusijos miestais dėl A. Lukašenkos režimo vykdomos politikos, tikimės, kad bus paskelbtas naujas finansavimo etapas tarp Europos Sąjungos ir Ukrainos bendriems projektams įgyvendinti. Todėl jau dabar pradedame ieškoti partnerių ir bendrų sąlyčio taškų, kad ateityje galėtume pretenduoti į galimybę gauti ES finansavimą, kaip kad turėjome puikų pavyzdį su Postavų miestu“, - apie vizito tikslus ir planus pasirašyti ketinimų protokolą informavo rajono meras.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video