Stalo žaidimų vakaras: detektyvo prieskonis, aštrios užduotys ir aštrios nuobaudos (foto +video) (0)

Publikuota: 2021-09-27 Kategorija: Renginiai
Stalo žaidimų vakaras: detektyvo prieskonis, aštrios užduotys ir aštrios nuobaudos (foto +video)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Ir kas gi čia pavaizduotas žaidimo kortelėje? Atsakymas – straipsnio pabaigoje.

Stalo žaidimai: nepakeičiama laisvalaikio, intelektualių vakarėlių dalis. Viso to, ko jaunieji rokiškėnai pasiilgo per karantiną. Nors stalo žaidimai tinkami įvairiai publikai, vyresni rokiškėnai pirmąjį po ilgos pertraukos žaidimų vakarą praleido. O veltui: pube „Gnomas“ buvo kviečiama pasidairyti po garsių nusikaltimų užkulisius, tapti skandalingų bylų tyrėjais.

Žaidimo sistema – paprasta

Žaisti tokius žaidimus paprasta: tereikia suburti komandą (nors, kaip sakė organizatoriai), tokį žaidimą galima žaisti ir dviese, tiesiog daugiau žaidėjų – daugiau smagumo ir daugiau galimybių laimėti. Taigi, į „Gnomą“ atėjo nemažai jaunimo pažaisti.

Kalbinti žmonės atviri: jie pasiilgo tokių pramogų. Kur ir galvą pasukti, ir save išbandyti reikia. O ir įvairūs prizai suteikė motyvacijos greičiau atskleisti painių nusikaltimų paslaptis.

Kaip reikia žaisti? Kiekvienai komandai buvo skirtas vokas su dešimčia kortelių. Kiekvienoje jų – paveikslėlis su tam tikros mįslės iliustracija. Pavyzdžiui, ant vienos kortelės nupieštas žmogus policininko uniforma, kalbinantis damą. Komanda turėjo atspėti, kas šis žmogus. Kiekvienai ekipai buvo skirta po žaidimo vedantįjį. Jis žaidimo laiką rodė kortelę ir į komandos klausimus galėjo atsakyti tik „Taip“ arba „Ne“. Įdomu tai, kad detektyviniai uždaviniai buvo sukurti remiantis tikromis detektvynėmis istorijomis.

Visam žaidimui buvo skirta trys valandos. Akivaizdu, kad vienam klausimui spręsti buvo galima skirti maždaug pusvalandį.

Kas nenori spręsti, tas ragauja pupeles

Prie žaidimo kortelių ir užduočių buvo padėta stiklinė su įvairiaspalvėmis pupelėmis-saldainiukais. Tai ne šeimininkų pasiūlytas skanėstas – aštraus skonio pupelės buvo bausmė toms komandoms, kurios nusprendė praleisti vieną klausimą: vienas klausimas – viena pupelė.

Atsipirkti pupelių ragavimu, užuot sprendus užduotis – prastas sumanymas. Mat už kiekvieną sėkmingai išspręstą klausimą vedantieji skaičiavo taškus. O surinkusiems daugiausia – teko vertingi rėmėjų prizai. Beje, ir rėmėjai užsuko pasižiūrėti, kaip vyksta žaidimų vakaras. „Panašu, kad ateityje teks kelti prizo vertę“, – sakė viena iš jų, pamačiusi, kaip rimtai komandos įsitraukė į detektyvinių pinklių sprendimą.

O tas žmogus policininko uniforma, kuris buvo nupieštas ant kortelės – garsus žudikas maniakas Tedas Bandis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video