Meras Ramūnas Godeliauskas apie pojūčius po skiepo: nereikia būti verktiniu (27)

Publikuota: 2021-04-02 Kategorija: Sveikata
Meras Ramūnas Godeliauskas apie pojūčius po skiepo: nereikia būti verktiniu
Rajono savivaldybės nuotr. / Rajono meras Ramūnas Godeliauskas sakė jautęs nestiprų šalutinį vakcinos poveikį.

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas prieš porą dienų pasiskiepijo nuo covid-19 „Astra Zeneca“ vakcina. Paklaustas, kokia buvo savijauta po skiepo, jis atvirai sako: šalutinį poveikį juto. Bet nieko tokio, apie ką nebūtų informuota vakcinos informaciniame lapelyje. „Tie, kas skundžiasi šalutiniais poveikiais, man primena verktinius“, – sako meras.

Rajono meras meluoti, kad nieko nepajuto, neketina, tačiau ir didelių problemų skiepas nesukėlė. Pirmuosius šalutinio poveikio požymius jis sakė jautęs pirmąją naktį po skiepo: iki 38 laipsnių pakilo temperatūra ir laikėsi visą naktį bei rytą. Buvo juntamas ir lengvas silpnumas. „Vėliau temperatūra nukrito ir jaučiausi gerai“, – sakė pašnekovas. Jo tokie pojūčiai nenustebino: apie tai rašoma vakcinos informaciniame lapelyje. „Jokių kitokių pojūčių, kokie nebūtų paminėti tame lapelyje, nejutau“, – sakė meras.

Jis kalbėjo su medikais apie šalutinį poveikį. „Man medikai paaiškino, kad šalutinis poveikis yra organizmo reakcija į skiepą. Tie, kurių stiprus imunitetas, pajunta, kaip pakyla temperatūra. Vadinasi, organizmas kovoja, ima gaminti antikūnius“, – sakė R. Godeliauskas.

Jis atvirai pasakė, ką mano apie internete sklindančius gandus apie „Astra Zeneca“ vakcinos poveikį. „Kai kurie žmonės aiškina, esą ten organizme vyksta tarsi karas. Jei jau kalbame apie karą, tai tokius besiskundžiančius galima pavadinti tiesiog verktiniais. Nieko tokio baisaus tikrai nevyksta, yra normali organizmo reakcija, kuri greitai baigiasi. Nebūkime verktiniai“, – ragino meras R. Godeliauskas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video