Gyventojų lankymo Rokiškio senelių globos namuose tvarka (1)

Publikuota: 2021-04-23 Kategorija: Trumpa informacija
Gyventojų lankymo Rokiškio senelių globos namuose tvarka
Rokiškio Šv. Apaštalo evangelisto Mato parapijos senelių globos namai

GYVENTOJŲ LANKYMO SENELIŲ GLOBOS NAMUOSE TVARKA (NUO 2021-04-22)
 
Lankantis asmuo:
 
1. yra paskiepytas COVID-19 vakcina (vienas iš žemiau nurodytų dokumentų, kuriame yra ši informacija: skiepijimą vykdžiusios įstaigos pavadinimas, skiepyto asmens vardas, pavardė, informacija, kada asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcinos 2 dozėmis (arba 1 vakcinos doze, jei skiepytas „Janssen“ vakcina); leidžiama lankyti, jei po pilnos COVID-19 vakcinacijos yra praėję ne mažiau nei 14 ir ne daugiau nei 180 dienų):
 
a. skiepijimą COVID-19 vakcina atlikusios įstaigos išduoto lapelio kopija;
 
b. šeimos gydytojo išduota pažyma;
 
c. išrašo iš e-sveikatos kopija (papildomos patvirtinimo žymos nereikalaujama).
 
2. persirgo COVID-19 liga (vienas iš žemiau nurodytų dokumentų, kuriame yra ši informacija: sveikatos priežiūros įstaigos pavadinimas, sirgusio asmens vardas, pavardė, data, kada asmuo susirgo COVID-19 liga (praėjus 20 dienų nuo sirgimo pradžios asmuo laikomas pasveikusiu, išskyrus atvejus, kai asmuo dėl COVID-19 ligos buvo hospitalizuotas – tuomet pasveikimo terminas nustatomas individualiai) ir/ar informacija apie teigiamo laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) rezultatus; leidžiama lankyti, jei COVID-19 liga sirgęs asmuo yra pasveikęs ir nuo sirgimo COVID-19 liga pradžios yra praėję ne daugiau nei 180 dienų):
 
a. šeimos gydytojo išduota pažyma;
 
b. išrašo iš e-sveikatos kopija (papildomos patvirtinimo žymos nereikalaujama) apie teigiamo laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) rezultatus.
 
Lankantis asmuo turi registruotis iš anksto telefonu 861834305, turėti asmens apsaugos priemones, dezinfekuotis rankas, įeinant į įstaigą, pasimatuoti temperatūrą, pateikti reikalaujamus dokumentus.
 
Administracija
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video