Vasaros pramogos ir pasekmės (0)

Publikuota: 2021-07-22 Kategorija: Trumpa informacija
Vasaros pramogos ir pasekmės
Rokiškio Sirena nuotr. / Vasara

Vasara – pats smagiausias metų laikas, kuomet laukia atostogos, draugai, gamta ir pramogos, tačiau ne visada gyventojai yra linkę poilsiauti saugiai ir atsakingai.
 
Rokiškio policijos bendruomenės pareigūnas primena:
  • už alkoholinių gėrimų gėrimą viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymą viešosiose vietose yra baudžiama nuo 20 iki 100 eurų.
  • už viešosios rimties trikdymą (šauksmus, garsų dainavimą arba grojimą muzikos instrumentais, kitokiais garsiniais aparatais ar kitus triukšmą keliančius veiksmus gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, vakaro (nuo 19 val. iki 22 val.) ir nakties (nuo 22 val. iki 7 val.) metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, kai tai trikdoma asmenų ramybę, poilsį ar darbą) skiriama baudą nuo 20 iki 80 eurų.
  • už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą (necenzūrinius žodžius ar gestus viešosiose vietose, įžeidžiamą kibimą prie žmonių, kitus tyčinius veiksmus, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį) yra baudžiama nuo 30 iki 140 eurų.
  • vaikai iki 14 metų prie vandens telkinių - tik prižiūrimi suaugusiųjų.
  • rekomenduojame vertingų daiktų į paplūdimį nesinešti, rankinių, mobiliųjų telefonų nelaikyti nuošaliai, juos kuo nors pridengti, kad nebūtų akivaizdžiai matomi ir jokiu būdu net trumpam nepalikti be priežiūros. Vertingų daiktų nereikėtų palikti ir automobiliuose – ne tik salone, bet ir bagažinėje, ypač jei jie į bagažinę sudedami jau atvykus į aikštelę, kurioje automobilis bus paliekamas.
  • kad poilsiu būtų galima mėgautis ir nekelti pavojaus sau bei aplinkiniams, patariame paisyti Rokiškio rajono savivaldybės Tarybos patvirtintų „Žmonių gyvybės apsaugos vandens telkiniuose, žmonių saugaus elgesio vandenyje ir ant ledo Rokiškio rajono savivaldybėje taisyklių’’.
Būkite saugūs ir pilietiški.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video