Klaidos, kurias darome pirkdami skalbimo mašinas (0)

Publikuota: 2021-09-13 Kategorija: Verslas
Klaidos, kurias darome pirkdami skalbimo mašinas
Asociatyvi nuotr.

Skalbimo mašinas drąsiai galima tituluoti vienais iš tų įrenginių, kuriuos galime sutikti praktiškai kiekvienuose namuose. Naujas pirkinys dažniausiai sėkmingai tarnauja ilgus metus, todėl ypač svarbu pasirinkti tokį modelį, kuris pateisintų visus lūkesčius. Tiesa, šioje vietoje neretai neišvengiama klaidų, kurios vėliau trukdo maksimaliai išnaudoti šių įrenginių galimybes. Siūlome susipažinti su populiariausiomis ir patiems jų nebekartoti.

Iš anksto nepagalvojama apie jos stovėjimo vietą

Nors gali pasirodyti, kad šis klausimas nėra toks svarbus, bandydami įtalpinti jau įsigytą skalbimo mašiną, galite susidurti su neplanuotais iššūkiais. Šiuo atveju aktualūs ne tik jos matmenys, bet ir pakrovimo tipas – jei renkatės iš priekio pakraunamą modelį, turėtumėte būti tikri, kad lengvai, be jokių papildomų kliūčių galėsite varstyti jo dureles. Priešingu atveju verta pagalvoti apie įrenginį, pakraunamą iš viršaus: nors anksčiau apie tokią įrangą sklandydavo įvairiausi mitai, galite būti tikri – ji nei kiek nenusileidžia prieš tai minėtam tipui.

Pasirenkama netinkama talpa

Skalbti apytuštį skalbinių būgną bus energetiškai neefektyvu, o jeigu pernelyg jį perpildysite, nukentės skalbimo kokybė – būtent dėl to ypatingai svarbu surasti Jūsų šeimai optimaliausią variantą. Kuo daugiau žmonių gyvena namuose, tuo didesnės talpos Jums prireiks. Vienam ar dviem žmonėms pakaks modelių iki 5 kilogramų, o trims ar keturiems verta pagalvoti apie 5-6 kilogramus. Tuo tarpu tais atvejais, kai namiškių skaičius yra dar didesnis ar turite nuolat drabužius susitepančių mažesnių vaikų, verta pagalvoti ir apie dar didesnę talpą. Jeigu tai nėra pirma Jūsų skalbimo mašina, pagalvokite, ar pakako talpos, kurią naudojote prieš tai – taip dar lengviau priimsite sprendimą.

Nepagalvojama apie papildomas funkcijas

Šiuolaikinės skalbimo mašinos gali pasiūlyti daugybę skirtingų funkcijų ir programų – tiesa, už kai kurias iš jų gali tekti susimokėti papildomai, tad vertėtų palyginti kelis modelius tarpusavyje ir pagalvoti, kuriomis galimybėmis iš tiesų pasinaudosite. Itin dažnai rekomenduojama rinktis skalbimo mašinas su džiovinimo funkcija, kadangi tokiu būdu išvengsite dar vieno papildomo rūpesčio, tačiau jeigu esate numatę įsigyti atskirą prietaisą, pagalvokite apie kitas naudingas ypatybes. Lengvas lyginimas, energiją taupančios ar maksimalią higieną užtikrinančios programos – tai tik keletas tokių variantų.

Neatkreipiamas dėmesys į energijos efektyvumo klasę

Savaime suprantama, jog norėtųsi, kad šis įrenginys sunaudotų kuo mažiau elektros energijos – šis aspektas priklauso nuo energijos efektyvumo klasės. Kuo ji bus aukštesnė, tuo mažesnės bus sąskaitos už elektrą, tad šiuo atveju nesuklysite investuodami į aukščiausios, A+++ klasės modelius ar bent jau pasirinkę ką nors iš panašių serijų. Žinoma, energiją taupančios programos taip pat padės šiek tiek sumažinti išlaidas, tačiau jeigu energijos efektyvumo klasė nebus aukšta, nereikėtų tikėtis stebuklų.

Neatsižvelgiama į prekinį ženklą

Nors tai nėra pats svarbiausias kriterijus, atsižvelgę į kompaniją, neretai galime spręsti apie tam tikras šių įrenginių ypatybes. Pavyzdžiui, LG skalbimo mašinos garsėja puikia valymo garais sistema, o Bosch prekiniu ženklu pažymėti modeliai gali pasigirti naujoviškų funkcijų gausa. Šias skalbimo mašinas rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/skalbimo-masinos/f/bosch.

Gerai pažįstami prekiniai ženklai taip pat asocijuojasi su aukšta kokybe ir patikimumu, tad rinkdamiesi tokį variantą, visuomet galėsite jaustis kur kas ramiau. Tiesa, kartais net ir rinkos naujokai gali labai maloniai nustebinti, tačiau niekuomet nesuklysite, jei šiek tiek pasidomėsite jų patirtimi, vizija ir kitų pirkėjų nuomonėmis.

Išvengę šių klaidų, neabejotinai išsirinksite kokybišką ir visus lūkesčius pateisinančią skalbimo mašiną. Jų įvairovės tikrai netrūksta – svarbiausia, kad žinotumėte, ko reikia būtent Jums.

 

Užs. nr. 1449.

Dalintis naujiena

Sponsored Video