Kokybiška izoliacija vamzdžiams (0)

Publikuota: 2021-10-27 Kategorija: Verslas
Kokybiška izoliacija vamzdžiams
Asociatyvi nuotr.

Tinkama izoliacija vamzdžiams yra labai svarbu pasirūpinti. Tik tuomet vamzdžių sistemos bus sandarios ir veiks patikimai, be žymesnių nesklandumų. Vamzdžių izoliacijai sukurti gali būti be galo daug sprendimų. Apie geriausius iš jų sužinosite skaitydami toliau šį straipsnį. 

Vamzdžių izoliacijos tipai 

Izoliacinė vamzdžių danga būna skirtingų tipų, priklausomai nuo to, kokiu tikslu vamzdžiai bus naudojami. Dažniausiai yra išskiriami trys pagrindiniai vamzdžių izoliacijos tipai kaučiukinė, pūsto polietileno bei akmens vatos izoliacija.  

Kaučiukinė izoliacija dažniausiai taikoma oro kondicionavimo sumetimais, o taip pat patalpų vėdinimui bei šildymui. Be to, kaučiukinė izoliacija kuo puikiausiai tinka įvairiems santechnikos įrenginiams izoliuoti. Derėtų atkreipti dėmesį į tai, jog kaučiuko izoliacijai būdinga ypatingai maža šiluminė varža ir triukšmo laidumas, o kartu ir antikondensacinės charakteristikos. Pastarasis faktorius lemia aukštą kaučiukinės izoliacijos atsparumo koeficientą vandens garų difuzijai. 

Tuo tarpu pūsto polietileno izoliacija vamzdžiams skiriama vamzdynų apšiltinimui, kas labai svarbu žiemos sezono metu – vargu, ar rasite žmogų, kuriam patiks nuo greito ir drastiško temperatūros pokyčio sprogę vamzdžiai. Kasdienėje buityje tai aktualu siekiant užtikrinti/išsaugoti nuolatinį karšto vandens tiekimą. Pūsto polietileno pluošto izoliacija suteikia izoliaciniam dangalui lankstumo ir tvirtumo, kas daro įtaką šios medžiagos ilgaamžiškumui. Taip pat tai yra puikus pasirinkimas, siekiant išvengti korozijos ar kondensato kaupimosi.

Dėl panašių priežasčių gali būti naudojama ir akmens vatos izoliacija. Tačiau svarbu paminėti, kad akmens vatos pluoštas taip pat taikomas izoliacijai nuo ugnies, kadangi yra tvirtesnės tekstūros ir sunkesnis. Taip yra todėl, nes akmens vatos izoliacijos danga gaminama iš uolos. Dažniausiai akmens vatos izoliacija naudojama, kuomet norima užtikrinti gerą šilumos izoliaciją įvairiose statybinėse konstrukcijose. 

Izoliacijos vamzdžių kainos bei pristatymo sąlygos

Skirtingo diametro vamzdžiams izoliuoti/apšiltinti reikiamos dangos kainos gali varijuoti priklausomai nuo storio. „Varinės sistemos“ prekės pristatomos visoje Lietuvoje – tiek didmiesčiuose, tiek ir mažesniuose miesteliuose, kas garantuoja prieinamumą klientams. 

Izoliacija vamzdžiams plačiam Jūsų pasirinkimui! Prekių kataloge lengvai rasite skirtingų tipų izoliacijos įvairių diametrų vamzdžiams. 

 

Užs. nr. 1506.

Dalintis naujiena

Sponsored Video