Pakavimo‌ ‌dėžės‌ ‌įvairiems‌ ‌poreikiams‌ ‌ (0)

Publikuota: 2021-05-14 Kategorija: Verslas
Pakavimo‌ ‌dėžės‌ ‌įvairiems‌ ‌poreikiams‌ ‌
Asociatyvi nuotr.

Įvairių dydžių bei rūšių pakavimo dėžės gali būti panaudotos pakuojant labai skirtingus daiktus. Priklausomai nuo gofruoto kartono tipo, dėžė gali būti skirta sunkesnių ar lengvesnių daiktų gabenimui, atitinkamai taikoma trumpalaikiam ar ilgalaikiam transportavimui. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokius pakavimo sprendimus Jums siūlo profesionalūs kartono produkcijos gamintojai bei įsigykite sau labiausiai tinkamų kartoninių pakuočių puikia kaina!

Pakavimo dėžutės konditerijai

Vienas iš dažniausių kartoninių dėžučių panaudojimo būdų yra konditerijos gaminių pakavimas. Pakuojami gali būti įvairūs konditerijos gaminiai: meduoliai, keksiukai, sausainiai, tortai, pyragai ir daug kitų. Jūsų dėmesiui pristatomos specialiai tam tikriems konditerijos gaminiams sukurtos patogios kartoninės dėžutės, konditeriniai padekliukai bei daugybė kitų kartono gaminių, kurie gali turėti praktinį panaudojimą ir būti labai pravartūs.

Konditerijos gaminiams dažniausiai naudojamas kartonas yra apie 3mm storio, jis susideda iš trijų gofruoto kartono sluoksnių. Tai B raide žymimas gofruotas kartonas. Toks sprendimas yra standartinis ir universalus daugeliui maisto produktų bei konditerijos gaminių.

Kartono dėžės siuntiniams ir dovanoms

Dovanų ir įvairių staigmenėlių pakavimas, įvairių siuntų siuntimas – tai taip pat labai svarbios kartoninių dėžių ir dėžučių panaudojimo galimybės. Priklausomai nuo dėžės tipo, ji yra taikoma atitinkamoms pakavimo reikmėms. Dovanų dėžutes gamintojai gali labai gražiai dekoruoti ir pateikti Jums išskirtinius pakavimo sprendimus, sukurdami kai ką nepaprasto. Kreipkitės, jeigu reikalinga kartono dėžių ir pakuočių gamyba sukuriant unikalaus dydžio ir dizaino kūrinius.

Įvairūs siuntiniai pakuojami į skirtingo tipo gofruoto kartono dėžes. Siuntiniams naudojamos dėžės yra kiek storesnės, negu konditerijos gaminių. Jų storis siekia apie 4,5mm, gofruoto kartono tipas žymimas raide C. Tokios dėžės yra universalios, iš trijų itin patvarių sluoksnių, kurie suteikia viduje esantiems daiktams visokeriopą apsaugą.

Kreipkitės į kartono gaminių specialistus, kurie padės Jums atrasti geriausius pakavimo sprendimus! Jeigu platus skirtingų formų ir dydžių dėžių asortimentas bus nepakankamas, sudarydami individualų gamybos užsakymą galėsite įgyvendinti kone bet kokį savo pakavimo poreikį.
Aukštos kokybės pakavimo dėžės pačioms įvairiausioms reikmėms! Patyrę kartono produkcijos gamintojai paruoš Jums išskirtines ir unikalaus dydžio dėžes.

 

Užs. nr. 1332.

Dalintis naujiena

Sponsored Video