Skaitmeninės spaudos pranašumas reklamos srityje (0)

Publikuota: 2021-06-01 Kategorija: Verslas
Skaitmeninės spaudos pranašumas reklamos srityje
Asociatyvi nuotr.

Turbūt dar nedaugelis pastebėjo, bet pastaruoju metu skaitmeninės ir ofsetinės lapinės spaudos kainos labai priartėjo viena kitos. Tobulėjant technologijoms tuo pačiu metu jos pinga. To pasekoje turime greitesnes skaitmenines lapines ir rulonines mašinas, kurios nors nebūdamos tiražavimo mašinos, kokios yra sukurtos ofsetinės, gali spausdinti apytiksliai 2000 SRA3 lapų per valandą ant bet kokios gramatūros popieriaus ir dar daugiau jei yra spausdinama ant rulono. Dabar populiariausi tiražai spaudžiami vien tik naudojantis skaitmeniniais spausdinimo aparatais. 

Daugelis ofsetinių spaustuvių savo ofsetines mašinas paliko tik didesnių tiražų atveju, kuomet jos būdamos tiražavimo mašinos vis dar turi didelį pranašumą ir papildomai įsigijo skaitmeninius spausdinimo aparatus. Pastarųjų kokybė niekuo nesiskiria nuo ofsetinių darbų, taigi toks spausdinimo būdas leidžia lanksčiau atlikti įvairius užsakymus. Šių dienų poreikiai yra pakankamai mažų apimčių ir dažni užsakymai, su tikslu pakartoti prieš tai buvusį dėl stokos arba užsakyti su tam tikrais pakeitimais į atskirus miestus ar atskiriems klientams. Tai ne kas kitą kaip personalizacija arba adaptavimas pagal situaciją. Tai labai gerai, nes leidžia tiksliau pasiekti auditoriją, neatsilikti laike, tiksliai išnaudoti popieriaus resursus. Visa tai nauda ne tik finansine prasme bet ir gamtos resursų tausojimas principu "spausdink kiek reikia", o ne "kaip pigiau".

Tokio tipo skaitmeninė spaustuvė IPRINT, pradėjo naują savo etapą. Ši įmonė užsiima etikečių, pakuočių, lankstinukų, katalogų informacinių lentelių ir daugeli kitų spaudos gaminių gamyba. Atnaujinus logotipą ir savo firminį stilių ši spaustuvė išsikėlė į naujas patalpas su atnaujinta įranga. Kas laukia esamų ir būsimų iPrint klientų naujuose patalpos? Naujos didesnės ir patogesnės patalpos Vilijampolėje. Dar daugiau gamybos ploto, daugiau paslaugų, daugiau gaminių, daugiau ir galingesnės gamybos įrangos. Nuo šiol didelis patogus kiemas jūsų parkavimui. Patogus pakrovimas į bet kokį transportą per garažo vartus. Jokio laiko gaišimo atvažiavus. Taip pat greitu metu įrengsime spaudomatą. Spaustuvė iPrint ne tik žada padidinti savo gaminamų produktų kiekį, bet ir sumažinti esamų darbų pagaminimo terminą dėl skaitmeninės spaudos greičio. 

Pastaraisiais metais skaitmena pagaliau pasiekė lygį, kada ir greitis ir kaina ir kokybė tapo balansu. Situacijose kada klientas aiškiai suvokia galimybes, maketas paruoštas kokybiškai, kiekis ir laikas gaminio pagaminimui neprieštarauja fizikos dėsniams.

 

Užs. nr. 1351.

 

 

Dalintis naujiena

Sponsored Video